wymiana baterii Samsung S9

Samsung S9 wymiana baterii

wymiana baterii Samsung S9

W sytuacji kiedy bateria nie trzyma w Samsung S9 wymiana baterii jest konieczna

Wymiana Baterii Galaxy S9 – Jeśli czas pracy Samsunga Galaxy S9 zostanie skrócony po pełnym naładowaniu, warto wymienić baterię.

Konieczność w Samsung S9 wymiana baterii może być wskazana przez wyłączenie urządzenia w kilku lub wielu procentach lub ponowne uruchomienie urządzenia podczas robienia zdjęć lub wykonywania połączeń telefonicznych. Akumulator musi być w dobrym stanie, zanim będzie można go wymienić.

 

Akumulator musi być w dobrym stanie, zanim będzie można go wymienić.

W ramach płatnej wymiany baterii Samsung Galaxy S9 otrzymasz następujące elementy:

Profesjonalny montaż-Fabrycznie nowa oryginalna część

Gwarancja na 3 miesiące

Przechowywanie danych

– Wodoodporne modele gwarantują szczelność

– Możesz wymienić baterię w swoim Samsungu Galaxy S9, gdy:

– Urządzenie nie uruchomi się z powodu uszkodzenia baterii

– Ważne jest, aby często ładować urządzenie

– Podczas wykonywania połączeń lub robienia zdjęć urządzenie wyłączy się

– Urządzenie wyświetla sprzeczne wartości stanu naładowania

Wymiana baterii w Samsung Galaxy S9 jest niemożliwa, gdy:

– Obudowa urządzenia jest poważnie uszkodzona i nie pozwoli na prawidłową instalację.

– Urządzenie wykazuje oznaki zalania i zwilżenia

– Urządzenie nie uruchamia się lub działa poprawnie

– Urządzenie jest wyposażone w aktywną blokadę ekranu, która uniemożliwia testowanie.

– Urządzenie zawiera nieoryginalne części

Orientacyjne koszty naprawy:

250 zł brutto bateria jest najważniejszym elementem każdego smartfona. Komfort smartfona jest kluczem do jego wydajności. Każda bateria stopniowo traci swoją skuteczność. Pojemność i czas ładowania urządzenia maleją wraz ze wzrostem liczby ładowań. Problem może leżeć w wymianie baterii w Samsung S9 Plus SM-965. Wydaje się to prostą i łatwą obsługą. Prawda jest zupełnie inna. Nowoczesne smartfony mają złożone baterie, które wymagają profesjonalnych umiejętności i wiedzy.

Jak wygląda wymiana baterii Samsung S9:

Możesz kupić usługę za pośrednictwem naszej strony internetowej.
2. Spakuj telefon bezpiecznie.
3. W zakładce highlights:
Aby wysłać telefon do:
Numer kontaktowy
Inne możliwe usterki, za które możesz ponosić odpowiedzialność
możliwe hasło blokady ekranu
4. Następnie odbierzemy Twoją paczkę za pośrednictwem kuriera DPD.
5. Tylko 1 koszt kuriera DPD obejmuje 2 strony. To kosztuje 20 zł.
5. Telefon naprawiony po otrzymaniu paczki wyślemy w ciągu 1-3 dni.

Dlaczego konieczna jest wymiana baterii Samsung Galaxy S9 Plus SM-965?

To pytanie ma prostą odpowiedź. Możliwe, że bateria ma problem, jeśli okaże się, że musisz ładować telefon częściej, aby móc normalnie korzystać z telefonu. To nie jedyny powód. Może się zdarzyć, że Twój telefon ma krótką żywotność baterii, jeśli ma mniej niż dwa lata. Żywotność baterii można skrócić, uruchamiając energochłonne aplikacje w tle i ustawiając ekran na maksymalnej jasności. Możesz wydłużyć czas pracy pojedynczej baterii, wyłączając określone programy lub przełączając się na energooszczędny tryb zasilania.

 

Co zrobić, jeśli trzeba wymienić baterię w Samsung Galaxy S9 Plus SM-965?

Jeśli bateria mimo wszelkich starań nie wytrzyma dłużej, można ją wymienić na nową. Nie jest to łatwe zadanie. Ale da się to zrobić. Większość ludzi będzie musiała usunąć tylną klapę smartfona, aby wymienić baterię. Wszystko to dotyczy starszych modeli. Nowoczesne modele wymagają więcej pracy i są bardziej skomplikowane, aby wymienić baterię. Wymaga to wiedzy technicznej i wiedzy na temat budowy urządzeń.

Jak działa Wymiana baterii Samsung Galaxy S9 Plus SM-965?

Podobnie jak wiele innych baterii, Bateria Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 jest zamontowana na stałe wewnątrz obudowy. Ważne jest, aby pamiętać, że obudowa jest ściśle sklejona. Ma to na celu zwiększenie jego wytrzymałości i sztywności. Klej zabezpiecza urządzenie przed przenikaniem wilgoci. Konieczne jest sklejenie całej obudowy, aby uzyskać dostęp do smartfona. To delikatne zadanie wymaga szczególnej ostrożności. Etui Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 jest niezwykle szczelnie zapakowane. Oba elementy zostały połączone mocnym klejem. Obudowa musi być stopniowo usuwana, aby umożliwić oddzielenie elementów. Można to zrobić za pomocą określonego narzędzia. Jest to płaskie ostrze z krawędzią tnącą, która przecina warstwę kleju w celu oddzielenia elementów. Po wejściu do obudowy telefonu łatwo jest wyjąć baterię. Jest to jednak znacznie trudniejsze w praktyce. Bateria Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 jest również pokryta pastą. Warstwę mocnego kleju należy usunąć ostrożnie i precyzyjnie. Należy zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć uszkodzeń elementów elektronicznych. Pojedyncze zadrapanie ostrzem noża może spowodować połączenie płyty głównej. Koszt wymiany całego elementu może być droższy niż wymiana baterii. Po wyjęciu baterii Samsung Galaxy S9 Plus SM-965 odłącz przewody zasilające i wymień je na nowe. Akumulator należy przymocować do kleju za pomocą tych samych przewodów.

Ostatnim krokiem w procesie naprawy będzie upewnienie się, że zasilacz działa prawidłowo. Włącz telefon i poczekaj do uruchomienia. Poczekajmy, aż start pójdzie gładko. Możemy złożyć obudowę, jeśli nasz Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 nie sprawi żadnych problemów. Pytanie brzmi, czy należy to zrobić na wkładce, czy też możemy użyć kleju? Nie ma wątpliwości co do zalecanej przez producenta metody naprawy. Przy ponownym montażu obudowy należy zastosować nową warstwę kleju. Chroni to wnętrze przed wilgocią.

Czy w Samsung Galaxy S9 Plus SM-965 konieczna jest wymiana baterii?

Czasami klient nie jest zobowiązany do wymiany baterii smartfona. Osoba przywiozła Samsung Galaxy S9 Plus SM-965, aby twierdzić, że ich bateria została uszkodzona i wymaga wymiany. Klient powiedział, że bateria nie ładuje się, gdy został poproszony. Zaczęliśmy rozbierać telefon. Bateria została wyjęta, a telefon podłączony do narzędzia diagnostycznego. Akumulator można ładować i rozładowywać w ten sposób, bez dodatkowych problemów. Doszliśmy do wniosku, że był problem gdzie indziej. Pojawiły się pierwsze podejrzenia co do gniazda ładowania. Jest szczególnie podatny na uszkodzenia i uszkodzenia w Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965. Gniazdo może zostać poluzowane przez naprężenia wkładania i wyjmowania końcówki Ładowarki. Dzieje się tak, gdy obwód ładowania ulega awarii. Ten problem został zdiagnozowany i stwierdzono, że bateria smartfona może zostać naprawiona. Zamiast tego wymieniono gniazdo ładowania. Po podłączeniu nowego gniazda przetestowaliśmy i ponownie podłączyliśmy akumulator. Założyliśmy etui i przekazaliśmy telefon klientowi. Naprawy trwały niecałą godzinę i kosztowały zaledwie kilkadziesiąt złotych. Byliśmy najbardziej zadowoleni z naszych klientów.

Zawsze sprawdzaj, czy bateria wymaga wymiany.

Należy powiadomić nas, jeśli uważasz, że Twój telefon wymaga wymiany baterii. Na życzenie nie wymieniamy baterii w ciemności. Jesteśmy profesjonalistami i naszym obowiązkiem jest zdiagnozowanie problemu. Dla prawidłowego działania zawsze testujemy baterie. Odbywa się to za pomocą dedykowanych testerów. Możemy ocenić inne przyczyny problemu, jeśli bateria działa normalnie. Gniazdo ładowania może być uszkodzone, jak w poprzednim przykładzie. Zwykle taniej jest naprawić uszkodzony przedmiot niż kupić nową baterię i zainstalować ją. Skontaktuj się z nami, aby ustalić, czy Twoja bateria Samsung Galaxy S9 Plus SM-965 wymaga wymiany. Bezpłatna diagnostyka zostanie przeprowadzona w celu określenia przyczyny problemu. Połączymy nasze doświadczenie, wiedzę i sprzęt techniczny z umiejętnościami naszych pracowników w celu jego usunięcia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry