Rekodzielo – jak zaczac

Rekodzielo - jak zaczac

Działania niedziela szkolne mają być zabawa, twórcze i ekscytujące. Dużo czasu, choć może mieć trudny czas wymyślanie ciekawych rzemiosła kościelnych, że Kościół swoich dzieci będą cieszyć. Oto dwa rzemiosło niedziela szkoły dla uczniów, aby cieszyć.

Witraż Biblia aktywny

W tym biblijnym rzemiosła, musisz następujące materiały eksploatacyjne:

adwokatsprawykarne.pl/prawnik-adwokat-gdansk/

* markery wash-out

* Filtry do kawy

*papierowa konstrukcja

* Sprayem wypełnione wodą

* Jasne papieru kontakt

Rozdaj filtr do kawy dla każdego z uczniów ministerstwa swoich dzieci, i doradzać im kolor to co chcą ze znacznikami (nie jest to konieczne, aby doprowadzić markery, które są zmywalne). Następnie mają dzieci spryskać filtr do kawy ze sprayem.

Gdy filtr jest suchy, wyciąć wykreślić na papierze budowlanych dla każdego z uczniów liturgii swoich dzieci (Radziłbym posiadające te pre-cut przed klasą, lub umożliwienie dzieciom zrobić to sami, jeśli są one na tyle dorosły). Teraz pomóc studentom klej kolorowy filtr do papieru budowy i przykryć czystą papierze kontaktowym, aby upewnić się, że trwa tak długo, jak to możliwe. Uczniowie będą kochają mieć coś przynieść do domu, do swoich rodzin, a okaże się być doskonałym dodatkiem do programu nauczania.

Papier ścierny niedziela Szkoła rzemieślników

To jest wielki kościół rzemiosła zrobić, jeśli Twój obecny program nauczania w szkole niedzielnej zawiera Egipt. Dla tego rzemiosła, musisz wystarczająco dużo kawałków grubej papierem ściernym dla każdego studenta, aby mieć jeden jak i wiele kredek.

Zapoznanie studentów swoich dzieci kościelne narysować egipską scenę na papier ścierny. Zachęcaj je wyciągnąć piramidy, zachód słońca, i ludzi. Powiedz im, żeby mieć pewność, że ich ciężko wcisnąć na kredki, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

To rzemiosło Biblia daje studentom Ministerstwo swoich dzieci coś wnieść do domu, do swoich rodzin, które pobudzi rozmowę o lekcjach uczyli podczas niedzielnej szkole.

Te dwa rzemiosło kościelne są świetne sposoby na zdobycie studenci wykorzystać ich twórczych stron jednocześnie wzmacniając inne lekcje, które uczą.

Mary-Kate Warner jest wydawcą chrześcijaństwa Cove, w internetowej # 1 źródło kościelnych rzemiosła, gry, lekcj cukierniacieslikowski.pl – torty dla dzieci warszawae i pomysły dla nauczycieli szkółki niedzielnej.

Odwiedź stronę internetową dziś za darmo szkółki niedzielnej nauczania wideo:

– autor artykułu