Jak zorganizowac zajecia klubu

Jak zorganizowac zajecia klubu

Ok, więc nie widziałem Annette go „Back to the Beach” więcej projektowanie ogrodów bielsko biała razy, niż można by swobodnie przyznać się publicznie, ale to nie powinno powstrzymać od ukrywanie swojego unabashed miłość do wszystkiego przybrzeżnych od znajomych i rodziny. Po tym wszystkim, to lato i masz nowe mieszkanie, aby pokazać, mon! Więc odpadniesz blender, zakup akcji w kokos, i przygotuj się wyrzucić matkę wszystkich stron mieszkanie plaży!

First things first – będziemy chcieli ustalić listę gości i rozesłać zaproszenia z dużym wyprzedzeniem. Upewnij się pominąć subtelności na zaproszenia – to impreza na plaży, po tym wszystkim, co powinno zachęcić swoich gości, aby w toku rzeczy, oferując nagrodę za najbardziej kreatywną stroju (lub tackiest hawajskiej koszuli). Ostatnią rzeczą, którą chcę to osoby wykazujące się ubrany jak to tylko kolejny run-of-the-mill letni grill.

Otoczenie jest również kluczem, ale z wielkim mieszkaniu jak twoje i trochę kreatywności, które powinny być dosłownie nie ma potu. Hit lokalnym sklepie dolara dla niektórych niedrogich i tematycznych wzmocnienie „dodatki”, takie jak maski Tikki nadmuchiwane flamingi, papierowe talerze surfowania inspirowane lub nawet Pia pirata ± ATA. Zaopatrzyć się w dużą ilością kruszonego lodu i owoców dla tych daiquiri (zarówno dla dorosłych i przyjaznych dzieciom odmiany), a jednocześnie może chcesz zatrzymać się przed piaskiem dumpingu w mieszkaniu salonie, dodając trochę surf-inspirująca muzyka będzie długa sposób, w budowaniu środowiska słońce nasączone pragnienie (spróbuj Beach Boys czy Dick Dale na początek).

Oczywiście, atmosfera mieszkanie plaża już wykonane jest z pewnością zadowoli niejednego króliczka, ale warto dodać kilka gier, aby ożywić rzeczy jeszcze bardziej. Pełne konkurencji limbo jest tylko jeden kij z dala, i bowling kokosowy (z użyciem pustych butelek po napojach, jak piny) jest zawsze hitem. Tylko pamiętaj, aby zostawić dużo miejsca do tańca, a goście będą nieuchronnie chcą skręcać całą noc jak to 1959 na nowo. Hang dziesięć, mieszkanie koleś!

teczki producent
– autor artykułu