Grafika komputerowa – jak zaczac

Grafika komputerowa - jak zaczac

Większość modeli biurkowych na rynku są objęte standardową tablicę specyfikacje, które obejmują procesor Intel Core 2 Duo, 2 GB pamięci RAM i około 320GB dysk twardy. Wszelkie wiedzą techniczną konsument będzie wiedział, że te specyfikacje są już przeszłością. Jeśli rozważa się silną i niezawodną pulpit trwać wiele lat, należy rozważyć Apple Mac Pro MB871LL / pulpit.

Dane techniczne: To pulpit ma jedne z najpotężniejszych widowisko w mieście. Na przykład, Apple Mac Pro MB871LL / A ma 2.66GHz Intel Quad-Core Xeon 3500 Nehalem procesor ” potrzeby na usługi transportowo-spedycyjne, obecnie jednym z najbardziej wydajnych procesorów do laptopów konsumenckich. Posiada również 3 GB pamięci RAM oraz procesor 640GB. Jeśli trzeba, można uaktualnić RAM do 8GB max i max obecnie do przechowywania w temperaturze 4 TB, które sprawiają, że potężny pulpit. Ta grafika na tym modelu stacjonarnego jest zasilany przez NVIDIA GeForce GT 120 karty graficznej.

Wzór: Apple Mac Pro MB871LL / A sport Jabłko podpis design w stylu tower CPU. Posiada srebrną obudowę zewnętrzną, który mierzy 8,1 x 20,1 x 18,7 cala. Ten rozpoznawalny wzór podpisu byłoby od razu dodać klasą do dowolnej przestrzeni życiowej lub pracy.

cechy Wydajność: Ze względu na zestaw potężnych specyfikacje, Apple Mac Pro MB871LL / A jest zdolny do prowadzenia różnorodnych ciężkich zadań obliczeniowych. Od gier 3D do obróbki graficznej, to trudno myśleć o jakichkolwiek zadań, że pulpit nie może poradzić. Dzięki konstrukcji Apple Mac Pro MB871LL / A i jego systemu operacyjnego, to jest o 20% szybciej niż inne pulpit z podobnej specyfikacji. Dla tych, którzy poszukują wydajnego systemu komputerowego do ciężkich zadań obliczeniowych, Apple Mac Pro MB871LL / A stałaby idealnym wyborem. Dla tych, którzy mogą sobie na to pozwolić (obecnie w cenie około 2299 $ każdy), to z pewnością musi mieć, ponieważ jest jednym z najlepszych w swojej klasie komputerów stacjonarnych.

Ladeco – meble biurowe gdynia
– autor artykułu