Gra na instrumencie – jak zaczac

Gra na instrumencie - jak zaczac

Ze wszystkich nowych i ulepszonych funkcji, ten wpłynął moją osobistą opinię Canon Rebel T4i VS T3i najbardziej.

Oto pierwsza z Canon. Ekran dotykowy technologia LCD jest najnowszym elementem przełomowych dla Canon Rebel T4i. To jest bardzo fajne, a to zachęcić niektórych z was tekky ludzie z iPhone’a podobnych działań, takich jak pinch powiększyć i bezstykowa poprzez swoje obrazy, przesuwając palcem po panelu LCD.pik-okna.pl/okna/okna-drewniane Nie tylko, że można teraz wybrać ustawienia za pomocą dotyku. Nie trzeba uczyć się tego, który przycisk do pchania lub w jakim kierunku pójść z wykorzystaniem mnóstwo selektorów po prawej stronie ekranu LCD.

Czułość ISO został uaktualniony. Na T3i, ISO 12800 jest max, ale na T4i liczba ta podwoiła się do 25600.

aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.

Zwiększona wydajność

Ciągłe Szybkość fotografowania jest kolejnym ważnym uaktualnieniem. Ciągłe kurs fotografowania, ile zdjęć aparat może zapisywać na sekundę. Szybsze ceny sprawiają, że łatwiej uchwycić działań strzałów. Oto numery: 5.0fps dla T4i i 3.7fps dla T3i.

Nowy system ostrości, który obejmuje 9 krzyżowych punktów ostrości vs tylko jeden dla T3i to kolejna imponująca poprawa. Wydawać by się mogło, że ten element będzie naciskać T4i na równych zasadach z 60D .. po prostu mówię „. (Nie jestem ekspertem, tylko swobodna obserwacja)

Trzy elementy wideo zostały ulepszone.

Po pierwsze, jak już wspomniano, trzeba teraz możliwość ciągłego automatycznej regulacji ostrości.

Drugi punkt ma też do czynienia z naciskiem. Jest to „ekran dotykowy” ostrości w trybie wideo. Wystarczy dotknąć punktu na ekranie, który chcesz skupić się na głównej, a aparat robi wielką robotę utrzymując ten punkt ostrości.

Dodatkowo, jest również lepsza audio. Obecnie istnieją dwa mikrofony stereo przeniesiony na górze aparatu, aby podnieść dźwięk o wiele lepiej. Kamerzysta może także ustawić poziom sygnału wejściowego dźwięku, coś nowego dla aparatu Canon Rebel.

Może trzeba buntownika, a teraz?

Wayne Rasku jest właścicielem WayneRasku.com, gdzie pisze o sprzęt fotograficzny i podstawowych umiejętności.

– autor artykułu