Znalezienie pasji – od czego zaczac

Znalezienie pasji - od czego zaczac

Jednym z najczęstszych pytań, mam suszenie.com/osuszanie-warszawa/ pytanie w związku z szampanów i win musujących to: „dlaczego jest taka różnica w cenie między nimi i jakie są różnice?”

Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do różnic i różnicy ceny.documaster Sposób, w których wina są wykonane, różnorodność i jakość winogron w winie, czas odbywają przed dopuszczeniem i odległości wino podróżuje się dotrzeć do punktu sprzedaży.

Główne metody produkcji

Najbardziej czasochłonne, intensywne i co za tym idzie najdroższe Sposób wytwarzania wina musującego jest tradycyjna metoda stosowana w rejonie Szampanii we Francji. Po fermentacji głównej wino jest mineralną gdzie jako druga fermentacja dzieje się w butelce. Cukru i drożdże stosuje się w celu wywołania tej drugiej fermentacji. W Szampanii wino musi siedzieć na minimum 1,5 roku. Potem wino musi przejść przez proces remuage (stopniowego toczenia i odwracanie butelki), aby dostać się osadów (drożdżowy bitów osad), aby osiedlić się w szyjce butelki, aby mogły zostać usunięte, po czym dawkę ( zazwyczaj mieszanina cukru i wina) dodaje się do otworu butelki do góry. Większość Szampany będą w wieku od osadu na dłużej niż 1,5 roku. Ponadto Champagne ma dotrzeć do naszych brzegów: nie nieznaczna odległość!

Koszt produkcji wina musującego w tej tradycyjnej metody (Champagne) jest najbardziej kosztowny sposób, jak to ma sporo więcej czasu na produkcję, a potem sporo więcej czasu zanim gotowy produkt trafi na rynek detaliczny. Niektóre australijskie wina musujące wykonane przy użyciu tej metody są przechowywane przez wiele lat przed wydaniem. Arras Zakres rocznika win musujących odbywają pl Korki na 10 lat przed zwolnieniem. W związku z tym, że ceny tych win odzwierciedlać czas i jakość win.

– autor artykułu