Fotografia – jak zaczac

Fotografia - jak zaczac

Canon Rebel która jest odpowiednia dla Ciebie?

Rozważając Canon Rebel T4i VS T3i, pierwsze wrażenie może być mylące. W tym przypadku, T4i wygląda prawie jak knockoff starszej T3i. Ale kiedy zbadać nową lustrzankę cyfrową bardziej szczegółowo, można znaleźć jakieś zdumiewające zmiany.

zmiany Abound

nasza strona internetowa

Nadszedł czas, aby dostać się z bliska, dzięki czemu można docenić różnice pomiędzy nowym i starym. Jednak przed dostaniem się w techy rzeczy, istnieje kilka rzeczy, aby obserwować na korpusie aparatu. Trzeba będzie znaleźć nazwę na przedniej części aparatu, aby wiedzieć, które Rebel jest w rzeczywistości. Spójrz na górze aparatu i zauważ, że jest nieco inny pokrętło trybu pracy na nowszych DSLR.

Możesz zobaczyć dwie nowe pozycje trybu. Są tryb „Ręczny Night” i Dj Mike – dj na wesele Warszawa „HDR z podświetleniem” tryb.

„Ręczne Night” niby oczywiste. Użytkownik może zastosować ten wybór, gdy natężenie światła jest zbyt trudne.

Jednym z bardziej popularnych funkcji dla nowych modeli jest HDR. To daje fotografom serię 3 zdjęć, zmiana ekspozycji każdego ujęcia, a następnie łączy je w jeden „High Dynamic Range” obrazu. Nagła popularność HDR sprawia, że ??ta jedna cecha bardzo pożądana w wielu nabywców aparatów.

W „śrub i nakrętek” zostały dostrojone

Dodanie nowego procesora obrazu DIGIC 5 poczyniła niektórych nowszych funkcji możliwych. Canon nie zwiększyło procesor od dłuższego czasu, ale twierdzenie, że jest DIGIC 5 ma „cztery razy więcej mocy obliczeniowej DIGIC 4.”

Wracając od kilku lat i modele, Canon Rebel T4i ma ten sam rozmiar, 18-megapikselowy sensor CMOS. Podobne czujniki 18-megapikselowe zamieszkują ciał takich modeli jak: Canon 60D i 7D.

Mimo, że jest tej samej wielkości, to jest trochę inna. Czy „hybrydowy CMOS AF” zrobić wrażenie na was? Ulepszona technologia znacznie zwiększa wydajność w ciągłym naciskiem Live View i wideo, a także wykrywanie twarzy.

– autor artykułu