Jak zamienic hobby w prace

Jak zamienic hobby w prace

Craft: kolorowe bąbelki

Inne: Flyswatter Bubbles, Cotton Ball Pickup, Water Balloon Fun

Przekąska: Popcorn Piłki do żucia

Czytając wybór: dwudziestu jeden Balony William Pene du Bois

CRAFT: kolorowe bąbelki

Potrzeba:

detergent do mycia naczyń

barwnik spożywczy lub zmywalna farba

słomka

papier

płytka patelnia

http://www.epo-serwis.pl

Sposób użycia:

Wymieszać o 1/2 do mycia naczyń, a 1/3 wody w płytkiej patelni (zimno lub na gorąco) Wymieszać każdy rodzaj barwnika spożywczego aż do uzyskania idealnego koloru chcesz. Jeśli używasz farby, upewnij się, że jest zmywalna. Wyjdź na zewnątrz z patelni pełnej kolorowej mieszanki bąbelkowych. przechylić jeden koniec słomki na patelni, podnieś ją i dmuchać na drugą stronę, aby stworzyć bańkę, a następnie powoli podnieś papier i pop bańki na nim. Lek ten sposób z różnymi kolorami farb, a dostaniesz wielki kolorowy obraz bubble druku!

Można również użyć słomę dmuchać dużo pęcherzyków na patelni, a następnie umieścić kawałek papieru na górze, aby „wchłonąć” pęcherzyki. To pozostawi piękny druk !!

AKTYWNOŚĆ: Flyswatter Bubbles

Potrzeba:

czyste Muchy

rozwiązanie bubble

Sposób użycia:

Napełnij plastikową płytką misę z bańki rzeczy i zapewnić każdemu dziecku z nowym czystym Flyswatter. Niech zanurzyć końcówkę w go, a potem świst w powietrzu, tworząc mnóstwo bąbelków!

AKTYWNOŚĆ: Cotton Ball Pickup

Potrzeba:

Waciki

wazelina

Ciąg (lub chusteczka)

Sposób użycia:

Rozłożone waciki w wyznaczonym miejscu. Każdy gracz ma swoje ręce za plecami, albo ręce w kieszeniach i wazeliny na hotel okolice warszawy swoim nosie. Po rozpoczęciu gry, gracz przechodzi do wacikiem, schyla się i podnosi wacik z nosa. Albo pierwsza wygrywa tyłu lub ustawić limit czasowy, a kto dostaje najwięcej waciki. Można również grać z zespołami!

AKTYWNOŚĆ: Water Balloon Fun

– autor artykułu