Jak szukac kol zainteresowan

Jak szukac kol zainteresowan

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad znaczeniem dwubarwne (di – kro ‚- KO) szkła i jak to jest?

NASA opracowała Szkło Dichroiczne do użycia w lusterkach satelitarnej. Szkło Dichroiczne jest sprawdź ofertę na stronie internetowej wielowarstwowa powłoka umieszczone na czarnym lub przezroczystego szkła z użyciem wysoce techniczny proces osadzania próżniowego.http://mmtransport.eu/transport/transport-drobnicowy/ Kwarcowych i tlenki metali są odparowane z pistoletu wiązki elektronów w komorze próżniowej hydrodynamiczny i pary, a następnie unosi się w górę i dołącza następnie skrapla się na powierzchni szkła w postaci struktury krystalicznej. Niektóre kolory mają wiele z tych warstw, jednak łączna grubość powłoki wynosi około 35 milionowych cala.

Dichroiczne powłoki przekazują pewne długości światła, przy jednoczesnym uwzględnieniu innych, tworząc podobny efekt podobny do obserwowanego w opalizacji opal ognia, ważka skrzydeł i piór kolibrów.

Szkło Dichroiczne ma dwa podstawowe kolory i wiele innych kolorów dodatkowych. Barwa przepuszczana jest widoczne podczas trzymania szkła bezpośrednio pod światło i odbity kolor jest widoczne, gdy szkło jest umieszczony na ciemnym tle. Ponieważ szkło jest przesuwane, wiele innych kolorów będzie widoczne.

Powstała płyta z dichroicznego szkło można poddać fuzji z innym szkłem w wielu wypalania. Pewne długości fal światła albo będzie przechodzić przez lub być widoczne, powodując szereg koloru mają być widoczne. Ze względu na różnice w procesie wypalania, indywidualne wyniki mogą nie być dokładnie odtworzone; każdy kawałek stopionego szkła dichroicznym jest wyjątkowy.

Dzięki grze światła wraz z jej żywe kolory, Szkło Dichroiczne jest doskonałym narzędziem, aby dodać zainteresowanie każdego projektu. Ponieważ istnieje wiele różnych kolorów, wzorów i faktur, szkło artyści mają nieograniczone możliwości projektowe. Kocham za pomocą Szkło Dichroiczne aby wisiorki i kolczyki. Ja zazwyczaj umieścić kawałek przezroczystego szkła na górze Dichroiczne i bezpiecznik w moim piecu. Wreszcie będę załączyć kaucję i jest gotowe do noszenia!

– autor artykułu